Żacy ATS w natarciu!

 Najmłodsi wychowankowie Akademii sprawili miłą niespodziankę na I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w katergorii Młodzików, który odbył się w Dobrzyniewie Dużym. Znależli się w czołówce zawodów pozostawiając w pokonanym polu wielu starszych rywali. Najlepiej zaprezentował się Staś Krutul zajmując II miejsce i tym samym zdobywając prawo gry w I Grand Prix Polski w Krakowie. Pozostali nasi zawodnicy wypadli również znakomicie: 
3-Tereszkiewicz Grześ
4-Krutul Jaś
7-8-Jurczuk Michał
9-12-Perkowski Kacper 
13-16-Postlep filip
17-24-Kruszewski Hubert
   Jestem miło zaskoczony tak dobrą grą i mocno podbudowany zaangażowniem i wolą walki wszystkich naszych reprezentantów. Okres wakacyjny , który mocno przepracowaliśmy już daje efekty. Uważam, że niektórzy z tych chłopców przy dalszej, ciężkiej pracy i odrobinie szczęścia ma szansę zaistnieć na arenie ogólnokrajowej i osiągnąć sukces w przyszłości. Jednak do tego jest jeszcze bardzo daleka droga - mówi Trener Karol Dyszkiewicz.
    Równolegle odbył się również turniej kadetów i kadetek. Tam neżle zagrała Wasilewska Julia zajmując 4 pozycję. Na 8 miejscu uplasował się Karolina Masłowska. Wśród chłopców Staś Krutul był 7-8, Tereszkiewicz Grześ 9-12 co również jest świetnym wynikiem z rywalami często o 4 lata starszymi.