Czy będzie sensacja?

 Do Białegostoku przyjeżdża doświadczona drużyna Optima Lublin. Liderką drużyny jest Magdalena Sikorska, reprezentantka Polski. W ubiegłym sezonie występowała w zespole AZS Bebetto Częstochowa z którym zdobyła brązowy medal. Zawodniczka ta na codzień trenuje w Białymstoku, będą to więc takie specyficzne mini derby. Ponad to gra tam reprezentantka Ukrainy Natasza Aleksiejenko oraz Karolina Lalak.
 Ekipa ATs podbudowana ostatnim dobrym, choć przegranym meczem z Warszawą wystąpi w składzie: Szymczak Julia, Dyszkiewicz Gabriela. Leonowicz Monika.

    Mecz odbędzie się w czwartek (19.10.2017) w SP42 przy ul.Sokólskiej 1 o godz:18.00.

 Wierzę w swój zespół i wiem że dziewczyny potrafią grać. Wciąż brakuje nam doświadczenia i ogrania na tym poziomie, ale tego nie da się przyśpieszyć. Jestem przekonany, że podejmiemy walkę w tym meczu i postawimy trudne warunki gościom, ale nasza wygrana byłaby w kategorii sensacji - mówi Trener Karol Dyszkiewicz

 Konfrontacja młodości z rytuną wydaje się bardzo ciekawa. Walki i ciekawych akcji z pewnością nie zabraknie. Czy ATS sprawi niespodziankę? Musicie sami to zobaczyć. Pomóżmy naszym zawodniczkom wspaniałym dopingiem. Wstęp bezpłatny. 

 Podczas tego meczu odbędzie się losowanie nagród rzeczowych wśród kibiców.