Jedziemy po kolejną lekcję

 W najbliższą sobotę o godzinie 16.00 zawodniczki ATS Białystok zmierzą się w kolejnym meczu Ekstraklasy kobiet z GLKS SCANIA Nadarzyn. Podwarszawska drużyna zajmuje aktualnie siódme miejsce w tabeli, ale ambicje ma zdecydowanie wyższe. Do słabszych wyników w dotychczasowych meczach przyczyniła się kontuzja najlepszej zawodniczki Klaudi Kusińskiej. 
Jest już w pełni sił i z całą pewnością zagra w meczu z białostoczankami. Oprócz niej zagra prawdopodobnie Chinka  Cai Yuhan oraz Paulina Krzysiek.

 Jedziemy zbierać kolejne doświadczenia, a każdy wygrany pojedyńczy set lub mecz będzie sukcesem naszej drużyny. Dziewczyny miały w ostatnich tygodniach kłopoty zdrowotne, ale na mecz wszystkie będą już gotowe - mówi Trener Karol Dyszkiewicz.

 Miejmy nadzieję, że po kilkutygodniowej przerwie w rozgrywkach tenisistki Akademii zaprezentują się równie korzystnie jak w ostatnich meczach, gdzie nawiązywały walkę z dużo sTarszymi i bardziej doświadczonymi rywalkami. ATS wystąpi w składzie : Dyszkiewicz Gabriela, Szymczak Julia, Leonowicz Monika.