Sukces wychowanki ATS!

  W miniony weekend w Łomży odbyły się zawody rankingowe Grand Prix Polski Seniorów i Seniorek, w których startowały najlepsze zawodniczki i zawodnicy w kraju.

 Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się młode zawodniczki Akademii, pokazując ciekawą i ambitną grę. Nasza wychowanka, juniorka  Gabriela Dyszkiewicz awansowała do czołowej "16" co jest jej najlepszym wynikiem w kategorii Seniorek. Druga nasza junioka Szymczak Julia zajęła 20 miejsce. W zawodach startowało ponad 200 zawodników i zawodniczek, wyłonionych z wcześniejszych eliminacji wojewódzkich. Turniej wygrała Katarzyna Grzybowska, a wśród męzczyzn Konrad Kulpa.

 Cieszę się z postępów moich zawodniczek i widać że idziemy trudną ale dobrą drogą. Uważam,  
że bez doświadczenia jakie dziewczyny zdobywają w Ekstraklasie takie wyniki byłyby niemożliwe.
Nie wiwatujemy z tego powodu tylko zabieramy się do dalszej pracy. Moje zawodniczki są jeszcze bardzo młode na tle najlepszych i mają świadomość ile jeszcze im brakuje do najwyższego poziomu. Niemniej osiągniety wynik napawa nas wszystkich optymizmem - mówi Trener Karol Dyszkiewicz.

 Jutro ekipa ATS wyjeżdża na obóz do Lublina, gdzie 1.02.2018 o godz.14.00 zagra mecz Ekstraklasy z tamtejszą Optimą Lublin.