Akademia Tenisa Stołowego (ATS) powstała w 2007 roku. Wtym roku będziemy obchodzić 10-lecie klubu , który z roku na rok rozwija swoją działalność oraz gra w coraz wyższej lidze. Obecnie ATS jest jedną z największych szkół tenisa stołowego w Polsce. Trenuje u nas bardzo dużo dzieci w kliku grupach treningowych.

 Nasza drużyna w ekstraklasie kobiet jest najmłodszą w kraju, a o jej sile stanowią nasze wychowanki. W ubiegłym roku juniorki ATS dotarły do ćwierćfinału World Slovak Open, a w roku 2015 nasza zawodniczka Ren Bingran (Chiny) zdobyła złoty medal na Akademickich Mistrzostwach Europy w Rotterdamie. Mamy również drużynę rezerw w II lidze kobiet, gdzie występują nasze najmłodsze zawodniczki. 
 Juniorki ATS zdobyły w 2017 r. dwa brązowe medale na Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski.

 Wychowanki ATS z powodzeniem reprezentują nasz kraj w juniorskiej reprezentacji Polski. W 2017 roku zdobyły dwa brązowe medale na mistrzostwach Polski. Biorą udział w turniejach z cyklu World Tour, które odbywają w całej Europie i świecie.

 Nasi najmłodsi adepci,  również odnoszą sukcesy we wszystkich kategoriach wiekowych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. W najmłodszych konkurencjach jesteśmy bezkonkurencyjni na Podlasiu i mamy nadzieję, że wśród tych najmłodszych jest przyszły Mistrz lub Mistrzyni Olimpijska.


<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fatsbialystok%2Fphoto...; width="500" height="381" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>