<– TO MIEJSCE CZEKA NA CIEBIE!

OGŁASZAMY NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

Akademia Tenisa Stołowego Białystok otwiera zapisy już w styczniu!

11-14
ZAWODNIK UCZY SIĘ TAKTYKI, ĆWICZY SPRAWNOŚĆ I SIŁĘ, ZGŁĘBIA TECHNIKI UDERZEŃ, KSZTAŁCI STYL GRY, BIERZE UDZIAŁ W WIELU TURNIEJACH ORAZ MA SZANSE GRAĆ W II LIDZE KOBIET LUB MĘŻCZYZN.

7-10
DZIECI POD OKIEM TRENERÓW UCZĄ SIĘ PODSTAWOWYCH TECHNIK UDERZEŃ, ZASAD GRY, POPRAWNYCH ZACHOWAŃ PRZY STOLE I PIERWSZE ZAWODY I TURNIEJE.

5-6
MALUCHY POPRZEZ ZABAWĘ POPRAWIAJĄ KOORDYNACJĘ RUCHOWĄ, UCZĄ SIĘ PODSTAW, TRZYMANIA RAKIETKI, PODBIJANIE, NAUKA GRY FAIR PLAY POPRZEZ WEWNĘTRZNE MINI ZAWODY.

TRENINGI
WTOREK – CZWARTEK – SOBOTA
Przyprowadź do nas swoją pociechę na pierwszy trening i zobacz jak to jest! Pozna nowych kolegów, którzy lubią to co ono, rozwinie się ruchowo i intelektualnie, a przede wszystkim oderwie się od ekranu!

UKS ATS Białystok powstał w 2007 roku, a od tego czasu wiele się zmieniło, bo wtedy klub nosił nazwę UKS SOVIT Białystok i walczył w 1 lidze kobiet i 2 lidze mężczyzn. Dzisiaj z dumą reprezentujemy Podlasie w najwyższej klasie rozgrywek w Polsce, Ekstraklasie kobiet już 3 rok z rzędu, a w 2 lidze mężczyzn i kobiet grają nasi wychowankowie w wieku od 10 do 21 lat.

W Akademii trenuje około 100 dzieci i młodzieży, czego 20 trenuje codziennie lub nawet dwa razy dziennie! Większość naszych podopiecznych reprezentuje ATS na turniejach wojewódzkich i krajowych, a w naszych szeregach mamy mistrzów oraz wielokrotnych medalistów województwa oraz medalistki Mistrzostw Polski. Nasze wychowanki reprezentują Polskę na arenie międzynarodowej, a w grudniu 2019r. zdobyły brązowy medal w Estonii jako drużyna!